Stycznik mocy 3P 6A 2,2kW przy 400VAC AC3, cewka 24VDC, 0Z 1R 11BG0610D024
TIM SA
Stycznik mocy 3P 6A 2,2kW przy 400VAC AC3, cewka 24VDC, 0Z 1R 11BG0610D024 RSS 114.39 114.39 93.00 + VAT
MPN:
11BG0610D024
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
108.29
Stycznik 3 polowy, 6A w AC3, wbudowany zestyk 1Z, cewka 24VDC
Typ produktu: Styczniki
Liczba pól: 3
Typ cewki: Cewka DC
Znamionowe napięcie cewki [V]: 24
Prąd roboczy Ith wg IEC (AC1) [A]: 16
Prąd Ie/ moc robocza wg IEC (AC3) 400V [A/Kw]: 6A / 2,2kW
Moc silnika wg UL/CSA przy 480V [HP]: 3
Rodzaj wbudowanych zestyków pomocniczych: 1NO
Typ montażu: Śruba/szyna DIN 35mm