Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowy 24-440V AC 40A 4-32V DC RZ3A40D40
TIM SA
Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowy 24-440V AC 40A 4-32V DC RZ3A40D40 RSS 937.49 937.49 762.19 + VAT
MPN:
RZ3A40D40
Kod:
Producent:
CARLO GAVAZZI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+208% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
304.12
Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowy typu RZ swoje zastosowanie znajduje w sterowaniu elementami grzejnymi, silnikami oraz transformatorami. Co więcej, umożliwia on także załączenie obciążeń wykorzystujących napięcia do 600 VACrms. Przekaźnik półprzewodnikowy RZ cechuje się dużą rezystencją wejściową sterującego obwodu wejściowego, przez co stanowi on także doskonały interfejs w skomputeryzowanych aplikacjach przemysłowych takich jak obrabiarki narzędzi, linie transportujące oraz inne maszyny produkcyjne. Urządzenie RZ zostało wyposażone w diodę LED, która informuje o aktywnym stanie sygnału sterującego, a także w zabezpieczenie warystorowe. W przekaźniku półprzewodnikowym trójfazowym napięcie pracy jest w zakresie od 24 V do 440 V AC o częstotliwości od 45 Hz do 65 Hz. Z kolei, napięcie sterowania w urządzenie jest w przedziale od 4 V do 32 V DC. Znamionowy prąd obciążenia w kategorii AC-1 w przekaźniku wynosi 40 A. Producentem urządzenia jest renomowana marka RELPOL, której produkty wyróżniają się niezawodnością oraz długim okresem eksploatacji.