Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 42-440V AC 25A 4-32V DC RM1A40D25
TIM SA
Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 42-440V AC 25A 4-32V DC RM1A40D25 RSS 229.55 229.55 186.63 + VAT
MPN:
RM1A40D25
Kod:
Producent:
CARLO GAVAZZI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.57% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
228.24
Przekaźnik półprzewodnikowy z linii RM1 charakteryzuje się załączeniem w zerze napięcia. To specjalistyczne urządzenie posiada parę tyrystorów w obwodzie wyjściowym i jest najczęściej stosowane w aplikacjach przemysłowych. Przekaźnik półprzewodnikowy RM1 umożliwia sterowanie obciążeniami rezystancyjnymi, indukcyjnymi, a także pojemnościowymi. Działanie urządzenia jest sygnalizowane poprzez świecenie się diody LED, a moment załączenia w przekaźniku następuje w momencie przejścia napięcia przez zero. Z kolei, wyłączenie urządzenia następuje w momencie gdy wartość prądu osiągnie zero. W przekaźniku półprzewodnikowym jednofazowym znamionowy prąd obciążenia w kategorii AC-1 jest równy 25 A. Ponadto, napięcie pracy odbywa się w zakresie od 42 V do 440 V AC, a napięcie sterowania znajduje się w przedziale od 4 V do 32 V DC. Częstotliwość sterownia, a także napięcia zasilania wynosi od 45 Hz do 65 Hz. Producentem przekaźnika półprzewodnikowego jednofazowego jest firma RELPOL, której rozwiązania znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej i energetycznej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji czy w AGD.