Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 24-265V AC 25A 20-280VAC/22-48VDC RM1A23A25
TIM SA
Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 24-265V AC 25A 20-280VAC/22-48VDC RM1A23A25 RSS 242.43 242.43 197.10 + VAT
MPN:
RM1A23A25
Kod:
Producent:
CARLO GAVAZZI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.58% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
241.04
Przekaźnik półprzewodnikowy z serii RM1A znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w aplikacjach przemysłowych. Umożliwia on sterowanie obciążeniami rezystancyjnymi, indukcyjnymi oraz pojemnościowymi. Przekaźnik RM1A załącza się w zerze napięcia i został wyposażony w parę tyrystorów. Moment załączenia w urządzeniu załączającym w zerze następuje w momencie przejścia napięcia przez zero, a jego wyłączenie odbywa się gdy wartość prądu osiągnie zero. W przekaźniku jednofazowym RM1A zakres napięcia pracy jest w zakresie od 42 V do 265 V AC o częstotliwości od 45 Hz do 65 Hz. Co więcej, znamionowy prąd obciążenia w przekaźniku jednofazowym w kategorii AC-1 jest równy 25 A. Napięcie sterowania w przekaźniku odbywa się w przedziale od 20 V do 280 V. Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy został wyprodukowany przez polską firmę RELPOL, której asortyment ma zastosowanie m.in. w automatyce przemysłowej i energetycznej, energoelektronice, elektronice przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji czy w AGD.