Stycznik mocy 50A 3P 230V AC 1Z 1R CEM50.11-230V-50/60Hz 004648133
TIM SA
Stycznik mocy 50A 3P 230V AC 1Z 1R CEM50.11-230V-50/60Hz 004648133 RSS 456.82 456.82 371.40 + VAT
MPN:
Kod:
1115-212AA-IT037
Zmiana ceny:
+3% (05.02.2026)
Poprzednia cena:
443.51
Niezawodne i sprawdzone styczniki powietrzne CEM
Styczniki serii CEM służą do zdalnego załączania i wyłączania silników elektrycznych oraz innych odbiorników energii elektrycznej o mocy do 560 kW (dla U=400 V kat. AC3). Dzięki dostępnym akcesoriom w postaci m.in. blokad mechanicznych, styczniki CEM znajdują zastosowanie również w układach przełączania zasilania (SZR), układach gwiazda-trójkąt i nawrotnych. Występują w różnych wielkościach gabarytowych w zależności od prądu znamionowego.