Przekaźnik programowalny 24V DC 16we, 8wy bez wyswietlacza i klawiatury NEED-24DC-11-16-8R 857366
TIM SA
1.0 0918-417AA-RE094 857366 5900005157219 14102023
Znakomitej jakości przekaźnik programowalny NEED
Specyfikacja techniczna
Rodzaj napięcia zasilania: DC Napięcie cewki: 24 V Konfiguracja styków: 8x1Z namionowy prąd AC1: 10 A / 250 V AC Znamionowy prąd DC1: 0,5 A / 24 V DC Znamionowe napięcie zestyków: 250 V AC Sposób podłączenia: montaż na szynie 35 mm 16 wejść: napięcia AC lub DC 8 wyjść: przekaźnikowe lub tranzystorowe Wskaźniki LED stanu przekaźnika oraz wejść / wyjść Współpraca z modułami komunikacji NEED-MODBUS Zgodne z normami PN-EN 61131-2, PN-EN 50178 Uznania, certyfikaty, dyrektywy: RoHS, CE, EAC