Żarówka sygnalizacyjna 2.6W BA9s 24V DL1CE024
TIM SA
Żarówka sygnalizacyjna 2.6W BA9s 24V DL1CE024 RSS 15.36 15.36 12.49 + VAT
MPN:
DL1CE024
Kod:
1154-144AA-GS001
Producent:
SCHNEIDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.49% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
14.70
Żarówka LED na trzonku BA9s została zaprojektowana by być trwałym, jasnym, a zarazem energooszczędnym wskaźnikiem. Łatwy montaż w urządzeniach sygnalizacyjnych ze 22mm złączem.