Stycznik mocy 7A 3P 24V AC 1Z 0R DILM7-10(24V50/60HZ) 276554
TIM SA
RSS
167.06
135.82 + VAT
- MPN:
- Kod:
- 1115-821AA-KM090
- Producent:
- EATON
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +15% (02.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla dilm7
Stycznik mocy
DILM7‑10(24V50/60HZ) 7A 3P 24V AC 1Z 0R
Główne cechy produktu
Występuje w technologii łączeniowej z zaciskami śrubowymi.
Styczniki sterowane napięciem stałym DC, posiadają wbudowany układ ochronny w urządzeniu.
Styczniki sterowane poprzez napięcie DC, standardowo od 17A, mają wbudowaną cewkę elektroniczną charakteryzującą się niskim poborem mocy.
Mogą być rozbudowywane o przednie styki pomocnicze oraz boczne styczniki pomocnicze.
Zaprojektowane dla szerokiego zakresu prądów Od 7A do 2600A. Dzięki elektronicznie sterowanym napędom, kompaktowym rozmiarom i długiej żywotności, styczniki DILM stanowią niezawodny element każdej maszyny i systemu.
Styczniki mocy z serii DILM ‑ gdzie znajdą zastosowanie?
Sterowanie silnikami Seria DILM służy do sterowania silnikami, czyli obciążeniami indukcyjnymi.
Co wyróżnia stycznik mocy DILM7?
Kategoria użytkowa AC‑1 i AC‑3 Odpowiedni dla napięcia do 1 000 V Cewka elektroniczna w standardzie od 17A dla DC i od 115A dla AC Niska moc trzymania i przyciągania cewki Kompaktowy rozmiar Styki pomocnicze: dwa NO, dwa NC
Specyfikacja techniczna:
Liczba styków głównych zwiernych: 3 Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0 Rodzaj napięcia sterowniczego: AC Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe Seria produktu: DILM Wersja modułowa: Nie Znamionowy prąd pracy Ie dla AC‑1, 400 V [A]: 14 Znamionowa moc pracy przy AC‑3, 400 V [kW]: 3 Znamionowy prąd pracy Ie przy AC‑3, 400 V [A]: 7
Sposób montażu styczników DILM
Styczniki z wysokimi parametrami technicznymi
Konfigurator rozruszników silnikowych on‑line
Poznaj zalety styczników DILM
Zbudowane z 3 torów głównych dla trzech faz.
Jeden wbudowany styk pomocniczy typu NO (zwierny) lub NC (rozwierny).
Osobne zaciski do sterowania cewką (A1‑A2).
Napięcie pracy Tory główne prądowe Znamionowa moc pracy AC‑3 / 400 V [kW] Liczba wbudowanych styków pomocniczych Cewka sterująca Wbudowany układ tłumiący
Styczniki mocy DILM7
Do 690VAC 3NO 3 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM9
Do 690VAC 3NO 4 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM12
Do 690VAC 3NO 5,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM15
Do 690VAC 3NO 7,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM17
Do 690VAC 3NO 7,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM25
Do 690VAC 3NO 11 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM32
Do 690VAC 3NO 15 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM38
Do 690VAC 3NO 18,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Najczęściej zadawane pytania
Czy styczniki z serii DILM mają układy ochronne (tłumiące)? + ‑
Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym DC jest w standardzie w każdym styczniku DILM. Do najmniejszych styczników DILM7‑15 można zastosować dodatkowy układ diodowy zapobiegający pracy przy odwrotnej polaryzacji DC (DILM12‑XPSD). Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym AC jest w standardzie w każdym styczniku od 115A wzwyż. Jeśli wymagany jest taki układ dla mniejszych styczników sterowanych AC, występuje on jako dodatkowe akcesorium w różnych wersjach (RC, warystor, warystor z sygnalizacją).