Układ gwiazda-trójkąt 45kW 90A 400V AC-3 SDAINLM90 239937
TIM SA
Układ gwiazda-trójkąt 45kW 90A 400V AC-3 SDAINLM90 239937 RSS 4745.11 4745.11 3857.81 + VAT
MPN:
239937
Kod:
1115-212AA-KM396
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (02.03.2026)
Poprzednia cena:
Układ gwiazda-trójkąt, pochodzący z nowoczesnej serii SDAINL to urządzenie przeznaczone do układów napędowych m.in. wentylatorów i przekaźników taśmowych. Jego nadrzędną zaletą jest skuteczne obniżenie działania prądów udarowych, co mogłoby spowodować uszkodzenie silnika. Produkt pracuje przy znamionowym napięciu sterowania US dla AC od 230 V do 240 V i częstotliwości na poziomie 50/60 Hz. Jego znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V sięga 45 kW. Instalacja urządzenia nie sprawia trudności i trwa zaledwie chwilę. Układ ten spełnia odpowiednie normy jakości i bezpieczeństwa. Zastosowanie najlepszej jakości materiałów sprawiło, że urządzenie jest solidne i wyjątkowo wytrzymałe. Jego producentem jest firma EATON ELECTRIC, która zajmuje czołowe miejsce na rynku aparatury sygnalizacyjnej i innowacyjnych systemów rozdziału energii elektrycznej. Zalety każdego z oferowanych produktów doceniają klienci na całym świecie.