Taśma LED 168LED/m 24V 17W 3000K IP20 2200lm Ra80 8mm SPE-168-WW-24
TIM SA
Taśma LED 168LED/m 24V 17W 3000K IP20 2200lm Ra80 8mm SPE-168-WW-24 RSS 30.22 30.22 24.57 + VAT
MPN:
SPE-168-WW-24
Kod:
Producent:
FOSE
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.8% (04.03.2025)