Stycznik mocy 3P 18A 7,5kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF1810A048
TIM SA
Stycznik mocy 3P 18A 7,5kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF1810A048 RSS 189.12 189.12 153.76 + VAT
MPN:
BF1810A048
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Zmiana ceny:
+5% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
179.97
Stycznik mocy 3 polowy 18A AC3, 32A AC1
Wbudowany zestyk pomocniczy 1Z
Cewka 48VAC 50/60Hz