Stycznik mocy 3P 9A 4,2kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF0910A048
TIM SA
Stycznik mocy 3P 9A 4,2kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF0910A048 RSS 115.15 115.15 93.62 + VAT
MPN:
BF0910A048
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
109.05
Stycznik mocy 3 polowy 9A AC3, 25A AC1
Wbudowany zestyk pomocniczy 1Z
Cewka 48VAC 50/60Hz