Stycznik mocy 3P 9A 4kW przy 400VAC AC3, cewka 110VDC, 1Z 0R 11BG0910D110
TIM SA
Stycznik mocy 3P 9A 4kW przy 400VAC AC3, cewka 110VDC, 1Z 0R 11BG0910D110 RSS 127.35 127.35 103.54 + VAT
MPN:
11BG0910D110
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Zmiana ceny:
+5% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
121.25
Stycznik 3 polowy, 9A w AC3, wbudowany zestyk 1Z, cewka 110VDC
Typ produktu: Styczniki
Liczba pól: 3
Typ cewki: Cewka DC
Znamionowe napięcie cewki [V]: 110
Prąd roboczy Ith wg IEC (AC1) [A]: 20
Prąd Ie/ moc robocza wg IEC (AC3) 400V [A/Kw]: 9A / 4kW
Moc silnika wg UL/CSA przy 480V [HP]: 5
Rodzaj wbudowanych zestyków pomocniczych: 1NO
Typ montażu: Śruba/szyna DIN 35 mm