Przedłużacz zabezpieczający 230V C16 1P Doktorvolt DV-2513-AZ-230V
Doktorvolt
Przedłużacz zabezpieczający 230V C16 1P Doktorvolt DV-2513-AZ-230V RSS 137.79 137.79 112.02 + VAT
Kod:
4504
Producent:
DOKTORVOLT
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (02.04.2026)
Poprzednia cena:
Przedłużacz 230V z zabezpieczeniem nadprądowym C16
Adapter zabezpieczający 230V wyposażony w wyłącznik nadprądowy o charakterystyce C. Wykonany jest z wysokiej jakości komponentów. Wyłącznik C16 schowany jest w hermetycznej, 2-modułowej obudowie o stopniu ochrony IP65. Gniazdo i wtyczka marki Mennekes gwarantują niezawodność pracy.
długość całkowita około 105cm rodzaj wtyczki UniSchuko 16A 230V IP44 Typ 7373 BALS rodzaj gniazda gniazdo przenośnie 16A 250V IP44 Schuko Typ BL 7489 Bals prąd znamionowy
16A
napięcie znamionowe
230V
przekrój kabla
3×2,5mm2
typ kabla
H07RN-F (gumowy OnPD, olejoodporny, średnie obciążenia mechaniczne)
klasa szczelności obudowy
IP65
klasa szczelności przedłużacza
IP44
zabezpieczenie nadprądowe
wyłącznik nadprądowy SEZ C16A 10kA 1P
listwa zaciskowa N
przelotowa rzędowa Weidmüller WDU 2.5 BL 2.5 mm²