STGWA30H65DFB2
TME
RSS 15.34 15.34 12.47 + VAT
MPN:
STGWA30H65DFB2
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.33% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
15.29
Ilość [ x szt]: 10+ 30+
Tranzystor: IGBT; 650V; 30A; 167W; TO247-3