STGWA35IH135DF2
TME
RSS 15.34 15.34 12.47 + VAT
MPN:
STGWA35IH135DF2
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.26% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
15.38
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Tranzystor: IGBT; 1,35kV; 35A; 416W; TO247-3