STGD25N36LZAG
TME
RSS 7.01 7.01 5.70 + VAT
MPN:
STGD25N36LZAG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.14% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
7.00
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+ 10000+
Tranzystor: IGBT; 350V; 25A; 150W; DPAK; ESD