TXLN150-124
Wekton
TXLN150-124 RSS 346.86 346.86 282.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
TXLN150-124
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.16% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
350.92
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz 150W Wej: 85-264VAC Wyj: 24V 6,3A Reg. ±10%