TXLN150-112
Wekton
TXLN150-112 RSS 379.27 379.27 308.35 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
TXLN150-112
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (28.11.2025)
Poprzednia cena:
415.64
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Zasilacz 150W Wej: 85-264VAC Wyj: 12V 12,5A Reg. ±10%