ET207F-LP
TME
ET207F-LP RSS 55.03 55.03 44.74 + VAT
MPN:
ET 207 F-LP
Kod:
ET207F-LP
Producent:
BOPLA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
55.24
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Obudowa: uniwersalna; X: 60mm; Y: 82mm; Z: 57mm; EUROMAS II; ABS; IP65