Zawór magnetyczny FESTO CPE10-M1BH-5L-QS-6 196883, 3 do 8 bar
Conrad Electronic
Zawór magnetyczny FESTO CPE10-M1BH-5L-QS-6 196883, 3 do 8 bar RSS 799.00 799.00 649.59 + VAT
MPN:
196883
Kod:
Producent:
FESTO
Obudowa:
DO-8
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-21% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
Sprawdzony od wielu lat, wielokrotnie i wciąż stosowany Champion w swojej klasie
, zawór CPE jest najmocniejszym zaworem w odniesieniu do niewielkiej szerokości.
Energy Saving!
niewielkim nagrzewaniu, ze względu na minimalny pobór mocy 1 lub 1,5 W. Ale także dzięki wydajności pneumatycznej: Na zasadzie miękko uszczelniającego wkładu zapewnia najniższy poziom wycieku. Do użytku ekonomicznego
duży przepływ i duży zakres ciśnienia od -0,9 … 10 bar.