LDDS-300HWB
TME
RSS 43.55 43.55 35.41 + VAT
MPN:
LDDS-300HWB
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.21% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
43.03
Przetwornica: DC/DC; 45W; Uwej: 12÷56VDC; Uwyj: 2÷45VDC; Iwyj: 300mA