ESB25-22N-06 2NO/2NC, 25A, cewka 230V AC/DC, Stycznik modułowy (1SAE231111R0622)
Comel
RSS
175.46
142.65 + VAT
- Kod:
- 3972
- Zmiana ceny:
- +3.99% (04.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 1sae231111r0622
Stycznik modułowy ESB25-22N-06 2NO/2NC, cewka 230V AC/DC, 25A (AC-1/AC-7a), 9A (AC-3) (1SAE231111R0622)