MF0W4FF100JA50
TME
MF0W4FF100JA50 RSS 0.03 0.03 x 5000
MPN:
MF0W4FF100JA50
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: metal film; THT; 10Ω; 250mW; ±1%; MF; 250V; Ø2,5x6,8mm