MF0W4FF1022A50
TME
RSS 0.03 0.03 x 5000
MPN:
MF0W4FF1022A50
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
+1.24% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: metal film; THT; 10,2kΩ; 250mW; ±1%; MF; 250V; Ø2,5x6,8mm