MF0W4FF1072A50
TME
RSS 0.03 0.03 x 5000
MPN:
MF0W4FF1072A50
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.22% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: metal film; THT; 10,7kΩ; 250mW; ±1%; MF; 250V; Ø2,5x6,8mm