MF006FF8202A50
TME
MF006FF8202A50 RSS 0.14 0.14 x 100
MPN:
MF006FF8202A50
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.04% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.13
Ilość [ x szt]: 500+ 1000+ 5000+ 20000+
Rezystor: metal film; THT; 82kΩ; 0,6W; ±1%; MF; 250V; Ø0,6x28mm