Czujnik indukcyjny 0÷10mm PNP / NO Uzas: 10÷30VDC 200mA IP67 PSN30-10DP
TIM SA
Czujnik indukcyjny 0÷10mm PNP / NO Uzas: 10÷30VDC 200mA IP67 PSN30-10DP RSS 69.54 69.54 56.54 + VAT
MPN:
PSN30-10DP
Kod:
Producent:
AUTONICS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.5% (06.03.2026)