ROHM Opornik 56 kΩ 1210 ±5 % 0.66 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR25JZPJ563
RS Components
RSS
0.23
x 4000
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- ESR25JZPJ563
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 4 000 szt.
- Producent:
- ROHM
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -12% (25.10.2025)