STL30N10F7
TME
RSS 5.88 5.88 4.78 + VAT
MPN:
STL30N10F7
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.89
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+ 100+ 500+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 100V; 30A; Idm: 120A; 4,8W