BT131S-600D-LGE
TME
BT131S-600D-LGE RSS 3.07 3.07 2.50 + VAT
MPN:
BT131S-600D
Kod:
BT131S-600D-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.97% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.10
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 600V; 1A; SOT223; Igt: 5mA; Ufmax: 1,55V