BT137-600E-LGE
TME
RSS 3.17 3.17 2.58 + VAT
MPN:
BT137-600E
Kod:
BT137-600E-LGE
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.94% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.20
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V