BT136S-600E-LGE
TME
RSS 3.71 3.71 3.02 + VAT
MPN:
BT136S-600E
Kod:
BT136S-600E-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.8% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.74
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 4A; TO252; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V