BT134D-800D-LGE
TME
BT134D-800D-LGE RSS 3.64 3.64 2.96 + VAT
MPN:
BT134D-800D
Kod:
BT134D-800D-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.82% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.67
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 800V; 4A; SOT223; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V