BTB08B-600C-LGE
TME
RSS 3.40 3.40 2.76 + VAT
MPN:
BTB08B-600C
Kod:
BTB08B-600C-LGE
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.73% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.46
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 600V; 8A; TO263; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V