BT138S-800G-LGE
TME
RSS 3.62 3.62 2.94 + VAT
MPN:
BT138S-800G
Kod:
BT138S-800G-LGE
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
-0.82% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.65
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 800V; 12A; TO252; Igt: 50mA; Ufmax: 1,7V