BT137B-800E-LGE
TME
RSS 3.72 3.72 3.02 + VAT
MPN:
BT137B-800E
Kod:
BT137B-800E-LGE
Obudowa:
TO-263
Zmiana ceny:
-0.8% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
3.75
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 800V; 8A; TO263; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V