STTH30RQ06W
TME
RSS 11.72 11.72 9.53 + VAT
MPN:
STTH30RQ06W
Zmiana ceny:
-0.26% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
11.75
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 30+ 150+ 600+ 1200+ 2400+
Dioda: prostownicza; THT; 600V; 30A; tuba; Ifsm: 200A; DO247; Ir: 40uA