ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 20 kΩ 0603 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPF2002
RS Components
ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 20 kΩ 0603 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPF2002 RSS 0.07 0.07 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR03EZPF2002
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-22% (28.05.2025)