RCI314R24
Wekton
RCI314R24 RSS 46.30 46.30 37.64 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
RCI314R24
Producent:
WEIDMULLER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.43% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
46.10
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przekaźnik SPDT 16A 240V Cewka: 24VAC LED Dioda