RCI314R24
Wekton
RCI314R24 RSS 46.10 46.10 37.48 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
RCI314R24
Producent:
WEIDMULLER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.43% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
46.30
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przekaźnik SPDT 16A 240V Cewka: 24VAC LED Dioda