BF80T4A048
TME
RSS 1210.58 1210.58 984.21 + VAT
MPN:
BF80T4A048
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 48VAC; 80A; na szynę DIN; BF; W: 73mm