BF11500A024
TME
RSS 1164.72 1164.72 946.93 + VAT
MPN:
BF11500A024
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; 24VAC; 115A; na szynę DIN; BF; W: 75mm