Przekaźnik; SSR (półprzewodnikowy); GDZ02-301200ZD3; 4÷32V; DC; 30A; 1200V; DC; MOSFET; śrubowy na panel; 1 styk zwierny; Greego
Firma Piekarz
Przekaźnik; SSR (półprzewodnikowy); GDZ02-301200ZD3; 4÷32V; DC; 30A; 1200V; DC; MOSFET; śrubowy na panel; 1 styk zwierny; Greego RSS 178.64 178.64 145.24 + VAT