Stycznik instalacyjny Schneider Electric A9C22515 A9C22515, 2 styki, 250 V/AC, 16 A, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik instalacyjny Schneider Electric A9C22515 A9C22515, 2 styki, 250 V/AC, 16 A, 1 szt. RSS 179.00 179.00 145.53 + VAT
MPN:
A9C22515
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-31% (07.07.2025)
Poprzednia cena:
259.00
Nożyce A9C22515 stycznik instalacyjny iCT 16A 1S1O 220V 50Hz