WENTYLATOR FSY80S12H 12VDC ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE 80X80X25
Eltronix
WENTYLATOR FSY80S12H 12VDC ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE 80X80X25 RSS 15.10 15.10 12.28 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
WENTYLATOR FSY80S12H 12VDC ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE 80X80X25 Specyfikacja techniczna: Producent FONSONING Model wentylatora FSY80S12H Rodzaj łożyska ślizgowe Napięcie 12 VDC Natężenie 300 mA Wyprowadzenie konektor 3-pin Przewód sterujący tak Wymiary korpusu 80 x 80 x 25 mm