PA4340.471NL-YAG-0
TME
PA4340.471NL-YAG-0 RSS 2.08 2.08 x 2000
MPN:
PA4340.471NLT
Kod:
PA4340.471NL-YAG-0
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.31% (05.09.2025)
Poprzednia cena:
2.13
Ilość [ x szt]: 4000+ 6000+
Dławik: drutowy; SMD; 470nH; Ipracy: 12A; R: 7,4mΩ; ±20%; 6x5,4mm