T350M107K020AT-YAG
TME
RSS 170.47 170.47 x 3
MPN:
T350M107K020AT
Kod:
T350M107K020AT-YAG
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+50% (29.03.2025)
Poprzednia cena:
113.69
Ilość [ x szt]: 14+ 30+
Kondensator: tantalowy; 100uF; 20VDC; ±10%; -55÷125°C; T350; 5,1mm