GCQ0335C1H4R4WB01J
TME
GCQ0335C1H4R4WB01J RSS 0.06 0.06 x 50000
MPN:
GCQ0335C1H4R4WB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.99% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,4pF; 50V; C0G (NP0); ±0,05pF; SMD