GCQ0335C1H6R3BB01J
TME
GCQ0335C1H6R3BB01J RSS 0.04 0.04 x 50000
MPN:
GCQ0335C1H6R3BB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.97% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.04
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 6,3pF; 50V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD